طراحی وب سایت

طراحی وب سایت بر اساس قوانین درست سئو و بهینه سازی

 

طراحی وب سایت فقط ساختن چندین صفحه و گذاشتن چندین عکس و مطلب نیست. شرکت های مدعی زیادی در زمینه طراحی وب سایت وجود دارد، که هر کدام از آنها کارهای خود را درجه یک و حرفه ای اعلام می کنند. شما به عنوان مشتری دنبال مطمئن ترین  راه و بهترین شرکت هستید و ناگزیر به این تبلیغات درست یا غلط اعتماد می کنید، در نتیجه وب سایت شما را طراحی می کنند و شما خوشحال هستید که وب سایتی زیبا و خوب دارید ولی متاسفانه ظاهر کار را می بینید و از مراحل طراحی وب سایت ِخود خبر ندارید.

 • آیا آنچه به شما وعده داده شده بود بر روی وب سایت شما اجارا شده؟
 • جایگاه وب سایت طراحی شده شما در گوگل و یا هر موتور جستجو کجاست ؟
 • آیا شما متحمل هزینه های بسیار برای طراحی وب سایت خود شدید تا وب سایتی گم شده در بین میلیونها وب سایت رقیب در موتورهای جستجوگر داشته باشید؟

مُسلمأ جواب شما خیر می باشد. در نتیجه شما دنبال ترقی و پیشرفت در تجارت خود در میان هزاران رقیب در موتورهای جستجوگر هستید، خواسته یا  ناخواسته به طراحی وب سایت بر اساس سئو SEO یا بهینه سازی برمی خورید که نقش بسیار مهمی در کار و کسب و تجارت شما دارد. در اینجا به این مرحله می رسیم که طراحی وب سایت بهینه سازی شده چه تعریف و چه مشخصه هایی دارد.

سئو یا بهینه سازی وب سایت یک علم و تخصص می باشد که این علم و تخصص در جهت طراحی وب سایت نتایج بسیار شگفت انگیزی در بر خواهد داشت

این بهینه سازی در طراحی وب سایت شامل تمامی قسمتهای موجود در وب سایت شما مانند محتوا و کلمات کلیدی در متن درست و خوانا برای گوگل و سایر موتورهای جستجو، ارزیابی و آنالیز رقبای شما و کلمات کلیدی استفاده شده آنها در وب سایت آنها و مواردی دیگر می باشد. انجام درست این مراحل ، مرحله به مرحله وب سایت شما را در وضعیت بهتری نسبت به رقبای خود در صفحه اول گوگل قرار می دهد و میزان بازدید کننده از وب سایت شما روزانه بیشتر و بیشتر می شود ؛ چون طراحی وب سایت شما بر اساس سئو SEO یا بهینه سازی انجام شده و کلمات کلیدی وب سایت شما بیشتر از سایر رقبا در گوگل یا هر موتورجستجو وارد شده و همین موضوع باعث افزایش تعداد بازدید کننده های بیشتری از وب سایت شما می شود که این موضوع ، نقش کلیدی و مهم سئو یا بهینه سازی در طراحی وب سایت را بر شما آشکار می نماید.

تیم قدرتمند و متخصص سئو فارس با طراحی وب سایت های بسیار، طبق قوانین درست و به روز شده گوگل، کارنامه درخشان در این زمینه دارا می باشد. تمام تلاش  متخصصان  تیم سئو فارس  ارائه خدمات درست و کاربردی ِ بهینه سازی برای طراحی وب سایت  شما به طور صد در صد در عمل می باشد و همچنین سرعت فوق العاده بالا برای باز شدن وب سایت طراحی شده ِ شما و پشتیبانی  ۲۴ ساعته و پاسخگو از دیگر خدمات این تیم برای مشتریان می باشد.

 تیم مختصص سئو فارس در زمینه طراحی وب سایت بر اساس سئو SEO  و بهینه سازی، دارای  ۱۴ سال تجربه کاری در این زمینه می باشد. سایت های  طراحی شده تیم  ما به هیچ وجه  کپی برداری نمی باشد  بلکه بر اساس دید و سفارش شما ، تجربه ما از کار و وب سایت های رقبای شما و نظر تخصصی تیم سئو فارس طراحی می شود.

تیم سئو فارس در زمینه طراحی وب سایت بر اساس قوانین درست سئو و بهینه سازی ؛ تخصص های زیر را دارا می باشد

 • طراحی وب سایت واکنش گرا یا  (Responsive)
 • طراحی وب سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت استاتیک
 • طراحی وب سایت داینامیک
 • طراحی سایت اداری
 • طراحی وب سایت صنعتی
 • طراحی وب سایت شرکت های مهم
 • طراحی وب سایت حرفه ایی و سفارشی

 

سرعت شگفت انگیز بازشدن وب سایت های طراحی شده در تیم سئو فارس  فصل تمایز ما با دیگر طراحان وب سایت و شرکت های آنها می باشد

مژده وهدیه ما به شما عزیزان: ارائه  ۳ سال هاست رایگان در روی سرورهای قدرتمند تیم ما و هاستینگ بر روی سرورهای ابری (Cloud Hosting) می باشد.

 

خلاصه
نام صفحه
طراحی وب سایت
نویسنده
توضیح مختصر
طراحی وب سایت شما طبق قوانین درست سئو و بهینه سازی ، تضمین آن و حفاظت از اطلاعات و محتوای وب سایت شما وظیفه اصلی شرکت می باشد و ما پاسخگوی صد درصد شما در تیم سئو فارس می باشیم.